The RockSet - FEEDBACK-VZKAZY - World ROXETTE Tribute Band

Přejít na obsah
FEEDBACK - VÁŠ NÁZOR NÁS ZAJÍMÁ
CHCETE NÁM TAKY POSLAT VZKAZ?
ANO
NEProstě vzkaz ;-)
Jak se říká všechno je jednou poprvé a já se dnes poprvé snažím dát dohromady pár jednotlivých vzkazů pro pár úžasných lidí a muzikantů z kapely The RockSet - World Roxette Tribute Band.
Třeba posté opakovat, že čas a večery strávené s kapelou utíkají pořád stejně rychle jako před lety při prvním náhodném setkání se zpěvačkou Zuzou a kapelou a že si pokaždé přejeme ať večer neskončí ?
Posté odpovídat na otázku okolí " A to vás ty jejich koncerty opravdu pořád tak baví ? " nadšeným jasně že baví, protože pokaždé dokáže kapela něčím příjemně překvapit a sluníčko Zuza má takovou energii, že někteří jen v úžasu s otevřenou pusou celý koncert jen otáčí hlavu za sluncem ? :-)
Posté říkat Zuzce, že jen díky téhle kapele se stali ze vzdálených známých troufám si říct dobří kamarádi ? Jezdíme na koncerty v republice i v zahraničí, kapela nás Rox fanoušky vzala mezi sebe a můžeme se na sebe spolehnout. V dnešní hektické době vyjímečná věc .
Posté říkat, že když The RockSet - World Roxette Tribute Band vystupuje v Hard Rock Cafe, neuvěřitelně jim to tam na podiu sluší a jsou prostě dokonalí ?
Kolikrát bylo řečeno, že Zuza má úžasný hlas a kapela skvěle rockově jede ? To už nepočítám.
Opakovat, že bohužel Roxette už na podiu neuvidíme, ale díky téhle kapele se vrátíme až k začátkům Roxette a jsme zase na chvilku šílení puberťáci ? Přijďte na koncert a jsem přesvědčená že na konci jen kapele řeknete.. " Byli jste fakt výborní " :-)
Já se moc těším na všechna další opakování , díky Zuzko, Ondro a všem z kapely, všem skvělým fanouškům. Jedeme dál :-)
B.
Barbora K.
Rox fan
březen 2018
© The RockSet 2017
Návrat na obsah